Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek. Více o ochraně osobních údajů

Apple iPhone 7/8 Plus Leather Case MQHL2ZM/A Midnight Blue

Dostupnost
dodání do 3-5 dnů

1 490 Kč
Cena včetně 21% DPH


Apple iPhone 7/8 Plus  Leather Case MQHL2ZM/A    Midnight Blue

Perfektní řešení pro kvalitní ochranu vašeho nového iPhone  v luxusním a elegantním designu je zadní kožený kryt. Vyberte si jednu z dostupných barev a chraňte svůj iPhone 8 Plus/ 7 Plus s originálním příslušenstvím Apple, které povznese jejich stylový vzhled na ještě vyšší úroveň. 100% kompatibilita zajistí dokonalou ochranu!

Elegance a styl

Kožený kryt na iPhone 8/7 je vyrobený z řemeslně zpracované evropské kůže, která je kvalitní, odolná a velmi příjemná na dotek. Ani častým používáním neztrácí na hodnotě, zub času na ní vytváří přirozenou patinu a pouzdro tak získává ještě větší osobitost.

Kvalitní ochrana

Kůže v exteriéru pouzdra je staletími prověřený materiál, který vyniká dlouhou životností a vnitřní výstelka z mikrovlákna ještě ochranu iPhone násobí.

Promyšlené provedení

Nasadit i odstranit kryt je otázkou okamžiku. Ale proč ho sundávat? Veškeré konektory, reproduktory i fotoaparát jsou přístupné i s nasazeným krytem. Kovové kryty tlačítek jsou provedené ve stejné barvě jako kryt.

Klíčové vlastnosti

Originální zadní kryt pro Apple iPhone 8/7 Plus vypracovaný z kvalitní evropské kůže. Vnitřní výstelka z mikrovlákna zvyšuje ochranu telefonu a snadný přístup ke všem funkcím zajistí přesné výřezy. Tento kryt je dokonalou ochranou pro váš Apple. Chrání ho před oděrky, prachem a poškrábáním.

Apple iPhone 7/8 Plus Leather Case MQHL2ZM/A - Midnight Blue

Hlavní parametry

Objednací číslo: MQHL2ZMA
Výrobce: Apple
Kategorie: Pouzdra, obaly a kryty pro Apple iPhone a iPad
Dostupnost: dodání do 3-5 dnů

Ostatní

Kompatibilita model: iPhone 7 Plus | iPhone 8 Plus
Záruka: 24 měsíců
Typ zboží: Nové

Ostatní parametry