Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek. Více o ochraně osobních údajů

Doprava zboží

Jakým způsobem si necháte vybraný kousek doručit je jen na vás. Náš hlavní logistický partner je kurýrní společnost DPD, se kterou máme již dlouholeté zkušenosti. U balíku svěřeného DPD máte jistotu, že bude doručen v pořádku a včas. V případě objednávky příslušenství, kde hodnota nepřesahuje 500 Kč odesíláme jako doporučené psaní přes Českou Poštu. Ceník přepravních služeb můžete vidět níže.

 

 

  • DPD Express - 94 Kč     Související obrázek

DPD patří k předním evropským poskytovatelům zásilkových služeb a představuje tak spolehlivého partnera pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek. Zvolte nejspolehlivější přepravu balíků v ČR i po světě. Posílejte balíky s DPD! 

Službu DPD zákazníkům doporučujeme, jelikož s rychlostí doručení a celkovým servisem máme ty nejlepší zkušenosti. Balík je doručen do 24 hodin od podání. O odeslání Vás budeme informovat prostřednictvím emailu, kde obdržíte sledovací číslo zásilky a potvrzení o předání zásilky kurýrovi. 

 

 

  • Doporučená zásilka - 59 Kč    Doporučená zásilka

Doporučené zásilka České Pošty je ideální volbou přepravy pro zásilky menší hmotnosti a ceny zboží do 1000 KČ. Mnoho zákazníků využívá doporučené psaní k přepravě příslušenství či náhradních dílů pro mobilní telefony. U tohoto druhu zásilky nelze garantovat doručení do 48 hodin. 

Možnost sledování zásilky zde

 

 

  • Česká pošta Balík do ruky - 99 Kč    Balík do ruky

Zboží vám dodá kurýr České pošty až do domu. Rychlé dodání s garancí doručení do 24 hodin. V případě nezastižení je zásilka uložena na nejbližší dodací poště a je opakovaně doručováná následující pracovní den. Balík do ruky je možné odeslat i na dobírku. Za tuto službu je účtován poplatek 40 KČ. 

Možnost sledování balíků zde

Možnost online změny místa a času doručení zde

 

 

  • Česká pošta Balík na poštu - 99 Kč  Balík na poštu

 Balíček bude doručen na pobočku České pošty, kde si ho můžete sami vyzvednout v čase, který vám bude nejvíce vyhovovat.

 

 

  • Česká pošta Balík do Balíkovny - 89 Kč    balíkovna

 Cenově nejdostupnější řešení doručení vaší objednávkyPro vyzvednutí balíku můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna, kterých je více než 400 po celé ČR. Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Na všech těchto přepážkách můžete uhradit dobírku platební kartou.

 

 

  •  Zásilkovna - 99 Kč  

Nevyhovuje vám čekání na kurýra a raději byste si pro balíček osobně došli do jednoho z více než tisíce výdejních míst Zásilkovny? Není nad čím váhat, stačí zvolit jako dopravu službu Zásilkovny a my balíček předáme. Jen je nutné počítat s maličkou prodlevou (1-3 dny), která vzniká předáváním balíčku do sběrného depa a až následným doručením na vámi vybané místo. Pokud byste chtěli zaslat prostřednictvím Zásilkovny zboží na dobírku, je nutné brát v potaz maximální výši dobírečného, která je 20.000 Kč.