Na stránkách je používána technologie cookies za účelem analýzy návštěvnosti a zajištění fungování stránek. Více o ochraně osobních údajů

The Last of Us: Part II (PS4)

Prožij stále intenzivnější morální rozpory, které na Ellie působí vlivem její nelítostné honby za pomstou. Kolotoč násilí, který za sebou zanechává, otřese tvou představou o rozlišování správného od špatného, dobra od zla a hrdinů od padouchů.
Dostupnost
Plzeň - k vyzvednutí do 3-5 dnů (na dotaz)
e-shop - expedice do 3-5 dnů (na dotaz)
Cena
699 Kč 578 Kč bez DPH


The Last of Us: Part II

 

První díl The Last of Us se stal jednou z nejikoničtějších exkluzivit pro PlayStation 4 a jednou z vůbec nejlepších her historie. Nedávno jej dokonce sami hráči zvolili nejlepší hrou uplynulých 12 let… Není se tedy čemu divit, že na pokračování příběhu Ellie a Joela netrpělivě čekají už roky. A nyní konečně přichází!

Druhý díl se odehrává pět let po nebezpečné cestě přes postpandemické USA, kterou Ellie a Joel podnikli v prvním díle. Nyní žijí ve Wyomingu v přátelské komunitě, která odolává útokům nakažených a dalších přeživších.

Téměř idylický stav ale zničí násilná událost, kvůli níž se Ellie vydá na cestu za spravedlností – loví ty, co jsou za odporný čin zodpovědní a přitom se musí vypořádat s následky své odplaty – nejen fyzickými, ale především emocionálními. 

 

Filmový příběh

Ellie se vydala za nelítostnou pomstou, proto se před vámi otevírají silné morální rozpory. Spoušť, kterou činí, změní vaši představu o rozdílech mezi dobrem a zlem, hrdiny a záporáky.

 

 

Prozkoumejte dechberoucí svět

Druhý díl staví na základech jedničky: budete se tak kochat dechberoucími krajinami poklidných hor a lesů Jacksonu, ale i zarostlých ruin města Seattle. Cestou za odplatou narazíte na další přeživší i děsivé nakažené a spoustu neznámých prostředí. Vývojáři z Naughty Dog přitom hru vystavěli na novém enginu – grafika je proto ještě působivější a vše mnohem realističtější.

 

 

Napínavý boj o přežití

Výrazného vylepšení se dočkal také nový herní systém, díky kterému ještě intenzivněji procítíte boj o život. Ať už jde o boj na blízko, plížení se nebo brutální zabíjení. Spousta možností se pak otevírá díky široké paletě využitelných předmětů a zbraní. Ellie navíc můžete vylepšovat dovednosti a přizpůsobit ji stylu, který vám nejvíce vyhovuje.

 

Hlavní parametry

Objednací číslo: THELASTOSUSIIPS4T2
Výrobce: Naughty Dog
Kategorie: Playstation
Dostupnost: do 3-5 dnů (na dotaz)

Ostatní parametry

Stav zboží: Nové
Záruka: 24 měsíců
Lokalizace: Česká
Jazyk hry: CZ